KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177042
nr 1417 7042
Oidentifierad konstnär. Signerad R Karlsson, Fiskargubbar. Olja på pannå, 24x29,36x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:41:08
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)